تبلیغات
چگونه چاق شویم - علل چاق نشدن رهائی از لاغری

تصویر ثابت

-----------
برای چاق شدن نیاز به افزایش وزن است در همین راستا میخواهیم با هم یک سری نکات رو که به علل چاق نشدن میپردازه رو باهم بررسی کنیم:

فرم بدنی خردسالی تا کنون:


لاغری دارای علل و عوامل مختلفی از دوران بچگی میباشد که شایع ترین نوع آن لاغری از دوران جنین و دوران قبل از بلوغ میباشدچرا که فرم بدنی و ساختار بدن انسان از این دوران شکل میگیرد.


علل روانی:
حسادت ، اضطراب ، افسردگی ، نگرانی و غیره

علل غذایی:
مشکل در جذب غذای بدن ، کم اشتهایی ، بی اشتهایی ،


علل داروئی:
استفاده از مواد و دارو هایی که چربی بدن را هدر میدهند و باعث از بیت رفتن عضلات بدن میشوند یا قدرت جذب غذا توسط بدن را کاهش میدهند.


خوب غذا خوردن و لاغر ماندن:
اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که غذا را با اشتهای خوب مصرف میکنید و هم چنان وزنتان پایین است این بخاطر این است که غذا جذب بدن شما نمیگردد . پس بهتر است با یک پزشک در این باره صحبت کنید ولی یکی از عواملی که قدرت جذب بدن را افزایش میدهد ورزش و انجام حرکات هوازی است.

بی اشتها هستید؟
اگر زیاد تمایلی به غذا خوردن ندارید این دلیلی بر استفاده از داروهای اشتها آور نیست. شما با مراجعه به پزشک میتوانید با انجام آزمایشهای هورمونی علت را پیدا کرده و با مشورت پزشک دارو های اشتها آور مصرف کنید.

پودر چاقی گیاهی ساخت ایران مقوی عضله سازی


آیا ورزش میکنید؟

ورزش علاوه بر نشاط و شادابی باعث عملکرد مطلوب بدن میشود از این رو با ورزش شما روحیه اعتماد به نفس خود را بازسازی میکنیدو با اشتهای بیشتری شروع به غذا خوردن میکنید و همچنین باعث انجام بهبود قدرت تصمیم گیری شما برای امور روز مره میشود که باعث میشود زندگی خود را با اهداف مثبت جلو ببرید. میتوانید در کنار ورز از داروهای اشتها آور و مکمل های ویتامینی هم استفاده کنید البته توجه کنید که این مصرف داروها را بعد از مشورت با پزشک انجام دهیدطبقه بندی: مطالب علمی،
برچسب ها: افزایش وزن، قدرت جذب، لاغر ماندن،

تاریخ : سه شنبه 22 مرداد 1392 | 12:30 ب.ظ | نویسنده : وبگردی روزانه | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • کانکس